Prenatal Life 30 Yumuşak Kapsül

Prenatal Life 30 Yumuşak Kapsül

Fiyat : ₺395,00(KDV Dahil)

Multivitamin ve 300 mg DHA İçeren Takviye Edici Gıda
*Gebelik ve emzirme dönemi kullanımına uygundur.

İçindekiler: Balık Yağı, Yumuşak Kapsül (Sığır jelatini, Su, Nem Verici: Gliserol, Renklendirici: Titanyum dioksit, Brown HT), Magnezyum Oksit, L-Askorbik Asit, Ayçiçek Yağı, Ferroz Glukonat, Nikotinamid. D-pantotenat Kalsiyum, Çinko Sülfat, Emülgatör (Balmumu, beyaz ve sarı), Piridoksin Hidroklorür, Aroma Verici (Portakal Aroması), Riboflavin, Tiamin Hidroklorür, Kalsiyum-L-metilfolat, Retinil Palmitat, Kolekalsiferol, Potasyum İyodat, D-Biotin, Sodyum Selenit, Metilkobalamin. 
Gıda İşletmecisi:Gıda İşletmecisi: Done Med Danışmanlık Organizasyon Eğitim Sağlık Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti. Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. No:457/102 Maltepe/İstanbul 
Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 004952-19.11.2018 
Gıda Üreticisi İşletme Kayıt No: TR-34-K-027205 
Menşe; Türkiye (Bu gıda ithal bileşenlerden Türkiye’de üretilmiştir.) Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. 
Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu: Günde 1 (bir) kere 1 (bir) yumuşak kapsül, yemekten sonra alınmalıdır. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. 
Kullanıcı Grubu: Gebelik ve emzirme dönemindeki kadınların kullanımına uygundur. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT) ve Parti No ambalajın üzerinde yer almaktadır. 
Muhafaza Koşulları: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Ambalajı içerisinde, kuru ve serin yerde muhafaza ediniz. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR