Papil Derma
Papil Derma

Papil Derma

Fiyat : ₺575,00(KDV Dahil)

Papil-Derma ®  Krem Jel, kadın ve erkekte, HPV kaynaklı genital siğillerin tedavisinde etkili olmak üzere tasarlanmıştır.

 

Papil-Derma ® içeriğindeki kolloidal gümüş nano partikülleri, genital siğillere neden olan mikroorganizmaları hedef alır ve antibiyotiklere kıyasla mikroorganizmaların kolloidal gümüş nano partiküllerine karşı direnç geliştirmesi daha zordur.

 

*Detaylı bilgi için www.papilderma.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 
Papil-Derma Nasıl Çalışır?

Papil-Derma ®  Krem Jel, siğile nüfuz ederek siğilin yapısını bozar. Siğilin yok olmasından sonra da etkisini sürdürerek hasarlı dokunun onarımını  sağlar ve cildi yeniler.

Krem jel her gün siğile ince bir tabaka halinde uygulanmalıdır. Zamanla siğilin boyutundaki  küçülme fark edilecektir.

Siğil, boyutu küçüldükçe deriyi de dökebilir. Doğal bir süreç olan bu durum, herhangi bir cilt tahrişi yapmadığı  sürece kullanıma  devam edilir. Siğil tamamen yok olana veya sonuçlardan memnun kalana kadar Papil-Derma ®  Krem Jel  kullanmaya devam edilir.

Papil-Derma ® Krem Jel siğilleri temizlemek için non-invaziv bir yöntemdir. Ciltte  asidik travmalar oluşturmaz ve cilt   iyileşme süreci ile birlikte  tamamen  sağlıklı bir görünüme kavuşur.

 

Teknoloji ve Denetim

Papil-Derma ® Krem Jel, CE Sınıf I statüsünde olup Avrupa Birliği standartlarında İtalya da üretilmektedir ve Avrupa Birliği ülkelerinde ilgili otoritenin izni ile satılmaktadır.

 

*Detaylı bilgi için www.papilderma.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR